Viešbučio baldai

Viešbučio baldai patiks viešbučio svečiams, įtiks jo savininkui ir išlaikys laiko išbandymą tik tuomet, kai bus pagaminti meistriškai, be defektų, o baldo dizainas bus pritaikytas prie viešbutyje vyraujančio stiliaus. Tenka pripažinti, kad viešbučių rinka yra beprotiškai konkurencinga, todėl norėdami pritraukti klientus viešbučių savininkai turi sukurti ypatingą komfortą ir jaukumą, o be kokybšikų baldų šio tikslo pasiekti tiesiog neįmanoma. Kokybiški baldai ne tik išpildys taip svarbų viešbučio įvaizdį, bet ir pakels paties viešbučio vertę, nes geras, patvarus viešbučio inventorius – neatsiejama jo dalis. Galime pasirūpinti klasikinių, modernių, skandinaviško stiliaus, itin prabangių barokinių ar kito pasirinkto stiliaus baldų viešbučiams projektavimu bei gamyba. Visus baldus gaminame pagal individualų užsakymą, bendradarbiaujame su įvairiais gamintojais ir baldų aksesuarų kūrėjais Lietuvoje ir užsienyje, todėl galime įgyvendinti pačias įvairiausias jūsų idėjas.

Mūsų viešbučio baldai tarnaus ilgai

Gamindami viešbučių baldus naudojame aukščiausios kokybės medžiagas. Pagrindinė tiek korpusinių, tiek minkštųjų baldų gamybos žaliava – mediena. Tačiau kurdami išskirtinius baldus integruojame ir metalą, stiklą, plastiką, įvairius audinius ir kitas reikalingas medžiagas. Viešbučio lovos, stalai, kėdės, spintelės suprojektuojami ir pagaminami taip, jog būtų ne tik estetiški, bet ir patvarūs, atsparūs įvairiems poveikiams. Vienas iš viešbučio baldų kokybės kriterijų – baldų ilgaamžiškumas. Kiekvienas viešbučio savininkas į baldus investuoja tikėdamas, jog baldai tarnaus esant dideliam klientų srautui ir apie jų atnaujinimą neteks galvoti bent keletą metų. Žinodami šį faktą gaminame baldus, kurie tarnauja ilgai ir nepraranda savo prekinės išvaizdos vos po metų ar dviejų.

Viešbučių baldai visoms situacijoms

Įrenginėjant ar atnaujinant viešbučio erdves paprastai prireikia tiek vidaus, tiek lauko baldų. Jei pirmiesiems užsakovai dažniausiai taiko estetikos ir patogumo kriterijus, esminai lauko baldų privalumai – tai jų tvirtumas, ilgaamžiškumas ir atsparumas drėgmei bei saulei. Viešbučio terasų, lauko restoranų ar svečių kambarių balkonų baldus gaminame atsižvelgdami į tai, jog lauke jie nuolat patirs įvairius gamtos veiksnių poveikius ir, nepaisant to, turės tarnauti šimtu procentų. Šiuo atveju dažnai pasitelkiame plastiką, nerūdijantį plieną ir aliuminio lydinius, o naudodami medį jį kokybiškai impregnuojame arba aptraukiame įvairiausioms oro sąlygoms atspariais audiniais. Visi mūsų viešbučių baldai projektuojami, gaminami ir surenkami taip, kad būtų itin patogūs ir puikiai tiktų penkių žvaigždučių viešbučio interjerui.

Ne tik gražūs

Viešbučio baldų gamyboje svarbus ne tik akiai patrauklus baldo dizainas, bet ir baldo funkcionalumas bei ergonomiškumas. Į viešbutį svečiai atvyksta pailsėti, tad būtų apmaudu, jei viešbučio lova būtų graži, bet nepatogi, o sėdint ant kėdės poilsio zonoje pavargtų nugara. Turime ilgametę patirtį baldų gamyboje ir visas baldų gaminimui reikalingas žinias bei technologijas, todėl baldus projektuojame atsižvelgdami į pagrindinę jų paskirtį – pasitarnauti kasdienybėje.

Bendradarbiaukime

Ne tik projektuojame bei gaminame viešbučių baldus, taip pat galime pasirūpinti viešbučio erdvių apšvietimu, o mūsų dizaineriai sukurs išskirtinį viešbučio interjerą, kuriame visi elementai susilies į darnią visumą ir sudarys tokią atmosferą, kokios pageidausite. Dirbame tarptautinėje rinkoje ir turime įvairiapusę gamybinę patirtį, esame lankstūs, punktualūs ir visuomet užsibrėžiame dirbdami išvien su jumis pasiekti maksimalius rezultatus.

Turite klausimų? Norite sužinoti preliminarias gaminių kainas? Susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.