Restoranų įranga

Restoranas – tai vieta, kur numatomas nuolatinis klientų srautas. Greta to, tai vieta, į kurią dedami nemaži komforto ir estetikos lūkesčiai. Kad juos patenkintumėte, jums reikalingas puikus restorano interjeras, o koks interjeras be tobulų baldų?

Mūsų projektuojama ir gaminama restoranų įranga skirta tiek nedidelėms savo išskirtinį stilių turinčioms kavinėms, tiek aukšto lygio restoranams. Kad jums reikalinga restorano įranga būtų pagaminta nepriekaištingai, į darbo procesą įtraukiame ne vieną savo srities specialistą. Visą projekto įgyvendinimui reikalingą komunikaciją vykdo projektų vadovas, konstruktoriui ir dizaineriams patikimas baldų brėžinių sudarymas, technologų dėka randamas tinkamas baldo gamybos metodas, o visus gamybos ir surinkimo bei montavimo darbus atlieka šaunus gamybos meistrų, suvirintojų, dažytojų ir operatorių kolektyvas. Tikslus ir operatyvus komandinis darbas užtikrina rezultatus, kurių tikitės bendradabiaudami su mumis.

Restoranų įranga tik iš geriausių medžiagų

Visus restorano baldus gaminame naudodami šias medžiagas:

  • Medis. Restorano staliukai, prekystaliai, barai, spintelės, lentynos, indaujos, pertvaros, skydai, ar dekoracijos gali būti gaminami iš įvairių medžiagų ir jų kombinacijų, bet medis visuomet lieka populiariausiu pasirinkimu. Baldų gamybai naudojame aukščiausios rūšies medieną, medienos rūšį parenkame atsižvelgdami į jūsų pageidavimus bei medienos charakteristikas. Galime pagaminti tiek prabangius ąžuolinius stalus, kėdes, tiek praktiškus ir minimalistinius suolelius, taburetes iš buko ar pušies medienos.
  • Metalas. Nerūdijantis plienas, metalas – tai nepamainamos medžiagos, kuomet norite sukurti prabangų ir unikalų restorano interjerą. Savo restoranui įsigydami baldus iš metalo ar medinius baldus su metalo elementais jūs investuojate į ilgaamžiškumą ir vienu drąsiu mostu nušluostote konkurentams nosis.
  • Audiniai. Baldų apmušalai tikrai nėra paskutinis baldo elementas. Rinkdamiesi audinių tiekėjus taikome itin aukštus reikalavimus. Dideli restorano lankytojų srautai ir galimas sąlytis su maistu – tai dvi pagrindinės priežastys, dėl kurių baldų gamyboje naudojame tik itin tvirtus, trinčiai atsparius ir kokybiškus audinius, kurie nuo dažno naudojimo neišsitampo, nesipūkuoja, nesivelia ir ilgai neblunka.
  • Stiklas, plastikas ir kitos medžiagos. Jei savo restoranui norite suteikti šiek tiek žaismingo skaidrumo, jei turite nestandartinių baldų paviršiaus ar dekoro elementų idėjų, pasiūlysime į baldų gamybos procesą įtraukti stiklą, plastiką ar kitas reikiamas medžiagas.

Patvari restorano įranga – restorano sėkmės garantas

Restoranuose ir kavinėse reikalinga ne tik kokybiška vidaus įranga, dažnas restoranas turi lauko erdves, todėl šiuo atveju gamindami lauko baldus atsižvelgiame į tai, jog jie nuolat patirs saulės, drėgmės poveikį, dažnus temperatūrų svyravimus. Visuomet patariame savo klientams pirmiausia kreipti dėmesį į laukui pritaikyto gaminio medžiagas. Tinkamai jas parinkę ir numatę gamybos technologiją galime kalbėti apie baldo dizainą. Išradingi mūsų dizaineriai pasirūpins, kad būtų įgyvendintos kuo įvairiausios idėjos. Profesionalaus mūsų specialistų darbo rezultatas – estetiški ir praktiški restorano baldai.

Dirbkime kartu

Mūsų įmonės stiprybė – darnus nedidelės komandos darbas, nuolatinis ryšio su klientu palaikymas, darbo atlikimo terminų laikymasis. Restoranų įrangos projektavimo, gamybos ir montavimo, baldų remonto ir interjero įrengimo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, bendradarbiaujame su įvairių sričių specialistais Europoje ir savo veiklą nuolat plečiame.

Jei turite klausimų, norite pasikonsultuoti dėl restorano baldų kainos, susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais. „Synergy Supply“ – itin kokybiška, meistriškai pagaminta restoranų įranga Kaunas.