Prekybinių patalpų sienų glaistymas

Vos tik pradėjus parduotuvės ar prekybos centro įrengimą ar remontą, viena iš svarbiausių užduočių tampa tinkama sienų apdaila. Klientas visuomet atkreips dėmesį į patraukliai atrodančias parduotuvės sienas, jų išvaizda didele dalimi gali nulemti patalpose eksponuojamų prekių išvaizdą, todėl kokybė šiuo atveju tikrai nėra paskutinėje vietoje. Kad siena atrodytų lygi, prieš dažant svarbu ją profesionaliai nuglaistyti. Mes galime atlikti visus sienų glaistymo darbus. Turime ne vienų metų sienų glaistymo patirtį, todėl nepriekaištingai išlyginsime jūsų parduotuvės sienos paviršių ir padarysime tai net pačiose sudėtingiausiose erdvėse.

Prekybinių patalpų sienų glaistymas – mūsų sritis

Kad sienos būtų nuglaistytos kokybiškai, reikalingi keli esminiai faktoriai:

  • Sienos paviršiaus paruošimas. Prieš sieną glaistant, būtina ją tam tinkamai paruošti. Jei buvo valomi seni dažai, vertėtų įsitikinti, ar ant paviršius neliko senų dažų likučių. Taip pat svarbu krtiškai įvertinti tinkuotų sienų būklę. Jei randamas atšokęs tinkas, jį privalu nudaužyti, sieną pertinkuoti ir tik tuomet imtis glaistymo.
  • Tinkamo glaisto parinkimas. Tvarkingas sienų glaistymas neįmanomas be kokybiško sienų glaisto. Mūsų specialistai dirba su įvairių gamintojų glaistais ir su laiku atsirinko patikimiausias medžiagas. Nors renkantis kokybišką glaistą šiek tiek išauga sienų glaistymas kaina, savo klientams visuomet rekomenduojame rinktis patikrintus glaistų gamintojus ir būti ramiems, jog sienų neteks glaistyti pakartotinai. Taip pat glaistas parenkamas pagal planuojamą glaistymo metodą: vieni glaistai skirti storam išlyginamajam sluoksniui, kiti – plonam glaistymo sluoksniui ar keliems ploniems sluoksniams.
  • Tinkamų įrankių naudojimas. Glaistymo metu turi būti naudojami tam pritaikyti specialūs įrankiai: kokybiškos glaistyklės, mentelė su lenkta geležte, rankinis šlifuoklis ir pan.
  • Glaisto džiovinimas. Galiausiai, nuglaistyta siena turi būti tinkamai išdžiovinama. Tik tokiu atveju sienų dažymas bus sėkmingas ir kokybiškas. Tinkamam glaisto džiūvimui reikalingas nedidelis skersvėjis ir optimali patalpų temperatūra.

Sienų glaistymas ir kokybės standartai

Glaistymo darbus įgyvendinantys mūsų specialistai numatys, kokia glaistymo kokybė kokiai specifinei situacijai reikalinga. Pavyzdžiui, jei sienos bus dažomos, reikalinga aukščiausia kokybė, jei ant sienų bus klijuojamos plytelės, pakanka vidutinės glaistymo kokybės. Itin aukšta sienų glaistymo kokybė reikalinga tuomet, kai ant sienos planuojamas apšvietimas, kurio šviesa kris palei sienos plokštumą. Toks apšvietimas išryškina kiekvieną sienos nelygumą, todėl verčiau sienas nuglaistyti kruopščiau, bet vėliau nesigailėti dėl nepatenkinamo rezultato. Jei planuojama šviesa į sieną kris statmenai, pakaks vidutinės sienų glaistymo kokybės.

Bendradarbiaukime

Mūsų veiklos sritis – viešųjų ervdių aprūpinimas baldais ir apšvietimu, interjero remontas bei įrengimas. Dirbdami su prekybinių patalpų atnaujinimo ar įrengimo projektais visuomet keliame savo darbui aukščiausius kokybės standartus, numatytus darbus planuojame taip, jog įgyvendintume juos laiku ir sklandžiai. Turėdami darniai dirbantį kolektyvą, patikimus partnerius Lietuvoje ir Europoje galime sukurti patrauklų ir funkcionalų jūsų parduotuvės interjerą. Jei turite klausimų, susijusių su sienų glaistymo paslaugomis, jei jums rūpi sienų glaistymas kainos, susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.