Prekybinių patalpų sienų dažymas

Prekybinių patalpų sienų dažymas – tai įgūdžių, patirties ir tikslumo reikalaujantis darbas. Netinkamai dažymui paruošus sienas rezultatas gali nuvilti, o parinkus netinkamus dažus gali tekti vėl iš naujo perdažyti sienas taip prailginant remonto laigą bei bereikalingai išleidžiant nemažus pinigus. Mes galime atlikti kokybišką parduotuvių ar prekybos centrų sienų dažymą ir atliksime šią užduotį operatyviai bei sklandžiai. Dažydami parduotuvių sienas laikomės aukščiausių kokybės standartų, o puikiai estetikai sukurti naudojame laiko patirktintas dizaino gudrybes ir subtilybes.

Kas būtina, jog sienų dažymas būtų atliktas kokybiškai?

Sienų dažymo kokybę iš esmės lemia du faktoriai. Pirma, tai tinkamai dažymui paruoštas pagrindas, antra, tai kokybiški ir konkrečiai situacijai tinkantys dažai.

  • Sienų paviršiaus paruošimas. Jei sienų paviršius paruoštas tinkamai, dažai pasiskirstys tolygiai, prie sienos prilips šimtu procentų. Šiam tikslui pasiekti atliekami tokie paruošiamieji darbai: sienos paviršiaus nuvalymas, sienos tinkavimas (jei siena turi žymių nelygumų), sienos glaistymas, sienos gruntavimas. Galiausiai, pilnai išdžiūvus gruntui sieną jau galima dažyti. Vis dėlto prieš griebiantis dažų verta atidžiai apžiūrėti sienas ir kritiškai įvertinti, ar užglaistyti visi įtrūkimai, ar paviršius yra iš tiesų lygus, ar ant sienos nematyti dėmių arba dulkių. Jei reikia, kartojami paruošiamieji darbai ir tik tuomet imamasi dažymo.
  • Kokybiškų dažų parinkimas. Mūsų specialistai parinks ne tik interjere derančią dažų spalvą, jie atrinks dažus atsižvelgdami į jų atsparumą trinčiai, saulės poveikiui ir t. t. Parinkdami jūsų parduotuvės interjerui dažus visuomet vadovaujamės aukštos kokybės kriterijumi. Žinoma, nuo dažų kokybės priklausys ir sienų dažymas kainos, tačiau investavę į sienų apdailą nesigailėsite, nes kokybiški dažai neatšoks, nesilupinės, atrodys estetiškai ir sienų nereikės perdažyti vos po metų.

Prekybinių patalpų sienų dažymas – ne iššūkis, o malonumas

UAB „Synergy Supply“ – jauna ir ambicinga įmonė, susibūrusi iš patirtį turinčių speialistų. Mūsų pagrindinė siekiamybė – maloni darbo atmosfera ir punktualumas bei atsakingumas dirbant su klientais. Dirbame išvien su įvairių sričių specialistais – architektais, dizaineriais, technologais. Dažyti sienas, derinti spalvas ir kurti grožį – tai darbas, kurį atliekame su dideliu malonumu. Viso darbo proceso metu glaudžiai bendraujame su užsakovu ir tai padeda sėkmingai įveikti susiklosčiusius keblumus bei įgyvendinti visus kliento norus. Savo veikloje naudojame naujausias apdailos technologijas, sekame savo srities naujienas ir nuolat giliname žinias. Vystydami savo veiklą bendradarbiaujame su partneriais ne tik visoje Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Turite klausimų, susijusių su prekybinių patalpų dažymu? Rūpi sienų dažymas kaina? Susisiekite su mumis ir mes suteiksime visą reikiamą informaciją.