Prekybinių patalpų remontas

Jei tik turite galimybę atnaujinti savo parduotuvės interjerą, įgyvendinti jame modernius dizaino sprendimus, patobulinti baldinį parduotuvės inventorių, nedvejodami imkitės šio sumanymo. Naują parduotuvės estetinę koncepciją netruks pastebėti ir įvertinti klientai, patobulinus patalpų apšvietimą prekės atrodys patraukliau, o švara ir tvarka teigiamai nuteiks parduotuvės personalą. Ieškote patikimų parduotuvių apdailos specialistų? Galime bendradarbiauti.

„Synergy Supply“ – kokybiškas prekybinių patalpų remontas

Atliekame šiuos prekybinių patalpų remonto darbus:

  • sienų ir lubų glaistymas, dažymas;
  • baldų ir baldinių konstrukcijų remontas;
  • elektros instaliacijos atnaujinimas ar modifikavimas;
  • grindų dangos įrengimas ar atnaujinimas.

Atliksime tiek kosmetinį jūsų parduotuvės ar prekybos centro atnaujinimą, tiek pilną patalpų įrengimą ar remontą. Esant poreikiui perglaistysime ir iš naujo nudažysime parduotuvės sienas ir lubas, sukursime unikalų ir vientisą interjero koloritą. Parduotuvės grindys – tai didelius klientų srautus atlaikanti parduotuvės erdvės dalis, todėl joms reikalinga aukščiausia kokybė. Nelygų parduotuvės grindų pagrindą išlyginame, dengiame grindis patvariomis kiliminėmis dangomis, klijuojame plyteles.

Tiek montuodami erdvių apšvietimą, tiek dažydami sienas ar klijuodami plyteles visuomet ieškome efektyvių, kokybiškų technologijų, renkamės patikimų gamintojų įrankius ir apdailos medžiagas. Kokią patalpų zoną beprojektuotume, pirmiausia vadovaujamės funkcionalumo kriterijumi, nes manome, jog patalpų patogumas ir saugumas yra esminiai siekiai parduotuvėje. Įgyvendinę šiuos užmojus imamės estetinės projektavimo pusės. Su naujausiomis dizaino tendencijomis susipažinę mūsų dizaineriai pasiūlys bent keletą unikalių interjero koncepcijų, patars, kokie sprendimai yra tinkamiausi jūsų prekybinės erdvės ypatybėms.

Kuriam laikui uždaryti parduotuvę dėl remonto – kiekvieno verslo vystytojo galvos skausmas. Kad ši situacija jūsų nevargintų, išmokome remonto procesą suplanuoti taip, jog visus darbus atliktume operatyviai ir sklandžiai. Dar iki darbų pradžios visą remonto eigą su jumis aptarsime ir sudarysime darbų planą, kurį beliks įgyvendinti. Po pilnai atlikto remonto galėsite iš karto atnaujinti prekybą ir darbui nekliudys jokie remonto pėdsakai ar nebaigti elementai. Tegul prekybinių patalpų remontas nestabdo jūsų verslo polėkio.

Bendradarbiaukime

Kokybiškos jūsų parduodamos prekės ar siūlomos paslaugos – tai jūsų verslo variklis, o tinkamai prekybai paruošta erdvė ir inventorius – tai veiklai būtini degalai. Leiskite mūsų profesionalumui ir patirčiai vadovauti jūsų parduotuvės renovacijos projektui ir liksite patenkinti rezultatu. Į jūsų prekybą įnešime šviežumo, patrauklumo ir komforto, įgyvendinsime tai pasiūlydami priimtiną paslaugų kainą. Rasti tinkamiausius apdailos sprendimus mums padeda mūsų partneriai visoje Lietuvoje ir Europoje. Turite klausimų? Mielai atsakysime į juos telefonu ar elektroniniu paštu.