Prekybinių patalpų lubų dažymas

Nors imantis prekybinių patalpų įrengimo ar remonto, didžiausias dėmesys skiriamas patalpų grindims ir sienoms, parduotuvės lubos taip pat turi savo vietą bendrame interjere ir norint, kad jos atrodytų nepriekaištingai, būtinas profesionalo prisilietimas. Prastai nudažytos, apie savo nelygumus nuolat primenančios lubos sumenkina viso interjero išvaizdą, o pakartotinis jų dažymas papildomai kainuoja. Lubų dažymas – rimtas iššūkis net ir dažymo technologijas išmanančiam specialistui. Šiuo atveju reikia ne tik parinkti tinkamą lubų spalvą, tinkamą dažų kokybę, tinkamai paruošti lubų paviršių, greta viso to specialistai turi atsivežti tinkamą įrangą: aukštai esančioms luboms dažyti skirtą volelį su teleskopine rankena, kopėčias ir t. t. Mes pasirūpinsime lubų dažymu nuo pradžios iki pabaigos, todėl šis remonto etapas nesukels jums papildomų rūpesčių.

Prekybinių patalpų lubų dažymas: kas, kaip, kodėl

Lubų dažymą sudaro keli darbo etapai: 1) patalpų paruošimas dažymo darbams; 2) lubų pagrindo paruošimas (paviršiaus nuvalymas); 3) lubų glaistymas; 4) lubų šlifavimas; 5) lubų gruntavimas; 6) lubų dažymas. Visus šiuos etapus mūsų darbuotojai atlieka operatyviai, kruopščiai ir numato galimas darbo kliūtis, todėl galutinis rezultatas – patrauklios ir kokybiškai nudažytos lubos.

Vienas iš svarbių sprendimų, kuriuos turite priimti planuodami lubų dažymą, tai dažų blizgumas. Ypatingai blizgūs lubų dažai sukurs prabangos įspūdį, pagyvins erdvę, nes nuo paviršiaus atsispindės šviestuvų ir vitrinų šviesa. Kita vertus, jei lubos problematiškos ir jų išlyginimas reikalauja didelių investicijų, verčiau tam neeikvoti nei laiko, nei finansų, bet pasirinkti matinius dažus, kurie maskuos nežymius defektus. Dažų blizgumo lygį mūsų dizaineriai taip pat parinks ir atsižvelgdami į interjero stiliaus keliamus reikalavimus.

Suprantame, jog dažant didelius prekybinių erdvių lubų plotus tikrai nenorite tam išleisti didesnės remontui numatyto biudžeto dalies. Kad lubų dažymas kaina būtų racionali, išrinksime dažus, kurie yra kokybiški ir kartu pasižymi didele išeiga. Taip pat nuolat bendradarbiaudami su glaistų ir dažų tiekėjais galime įsigyti kokybiškų dažų ir glaistų už itin patrauklią kainą, todėl turime galimybę jums pasiūlyti žymias paslaugų kainos nuolaidas.

Lubų dažymas jums nekels rūpesčių, nes yra „Synergy Supply“

Specializuojames baldų, apšvietimo ir interjero sprendimų viešosioms erdvėms srityje. Nors teikiame gana platų paslaugų spektrą, visos jos yra glaudžiai tarpusavyje susijusios ir tai mūsų veikloje tik pasitarnauja. Planuodami jūsų parduotuvės lubų dažymą galime iš karto pasiūlyti racionalius patalpų apšvietimo sprendimus, suprojektuoti prie erdvės kolorito ir tekstūrų derantį baldinį parduotuvės inventorių. Mūsų kolektyvo stiprybė – tai darnus komandinis darbas ir atidumas bei paslaugumas bendraujant su klientu. Visus darbus atliekame laikydamiesi aukštų kokybės standartų, darbus visuomet įgyvendiname laiku. Bendradarbiaujame ir konsultuojamės su specialistais visoje Lietuvoje ir Europoje, todėl išskirtiniai jūsų pageidavimai gali būti lengvai išpildomi.

Turite su lubų dažymu susijusių klausimų? Susisiekite su mūsų darbuotojais svetainėje nurodytais kontaktais.