Prekybinių patalpų grindų išlyginimas

Teikiame interjero įrengimo paslaugas nuo idėjos iki pilno patalpų paruošimo komercinės veiklos vykdymui. Tai apima patalpų sienų, lubų glaistymą ir dažymą, grindų įrengimą, apšvietimo sistemos sukūrimą bei patalpų aprūpinimą prekybine įranga.

Jeigu jau turite idėją, kokią grindų dangą savo patalpose norėtumėte įrengti, mes galime ją įgyvendinti. Jeigu idėjos dar neturite, galime padėti ją sukurti ir išpildyti. Mūsų komandą sudaro ilgametę patirtį turintys dizaineriai, architektai ir vidaus apdailos įrengimo specialistai. Atlikdami paslaugas siekiame draugiško bendravimo tiek su klientais, tiek tarp savęs, ieškome priimtiniausio sprendimo numatytai užduočiai atlikti ir suradę jį profesionaliai įgyvendiname.

Kodėl reikia lyginti grindis

Įrenginėjant patalpas vienas darbas yra susijęs su kitu. Nusprendus naujose patalpose įrengti grindų dangą ar esamose patalpose seną danga pakeisti nauja, reikia atlikti eilę paruošiamųjų darbų, kad būsima danga ateityje tinkamai ir ilgai tarnautų. Vienas iš tokių darbų yra grindų lygumo patikrinimas ir reikalui esant jų išlyginimas specialiais tam skirtais išlyginamaisiais mišiniais.

Grindų nelygumai gali atsirasti dėl daugelio faktorių. Dažniausiai jie atsiranda senose mineralinės kilmės grindyse dėl nuolatinės trinties ar kitų mechaninių poveikių, kurių metu yra momentiškai pažeidžiama grindų struktūrą. Taip pat dažnai grindų nelygumai yra sukuriami neprofesionaliai klojant naujas betonines grindis, kai po šio darbo atsiranda nevienodas grindų aukštis. Prekybinių patalpų grindų išlyginimas yra atliekamas tuomet, kai siekiama panaikinti patalpose esančius grindų nelygumus ir sukurti idealiai lygias grindis. Grindų išlyginimo darbas taip pat yra atliekamas įrengiant grindų apšildymą ar siekiant sukurti vandens nuolydį, pavyzdžiui, restorano virtuvėje ar kitose patalpose, kuriose tas nuolydis yra reikalingas. Po grindų išlyginimo paprastai seka kiti grindų dangos įrengimo etapai arba galutinės dangos įrengimas.

Grindų išlyginimas

Grindų lyginimo eiga priklauso nuo to, kokio tipo grindų danga yra šiuo metu įrengta ir nuo to, kokio tipo grindų dangą siekiama įrengti ateityje. Jeigu patalpa yra pastatyta naujai, o betoninės grindys joje yra išlietos lygiai bei jose nėra įtrūkimų ar mechaninių pažeidimų, gali būti, kad grindų papildomai išlyginti nereikės. Jei planuojate atnaujinti seną grindų dangą nauja, technologiškai darbo eigos etapai atrodytų taip: senos dangos pašalinimas, grindų išlyginimas, naujos dangos įrengimas.

Grindų išlyginimui yra naudojami specialūs išlyginamieji mišiniai. Mišinių yra įvairių rūšių ir klasifikuojami jie pagal esamų grindų savybes. Prieš pradedant grindų lyginimo darbus, jei reikia, yra pašalinama sena grindų danga, pavyzdžiui, PVC danga, tuomet kruopščiai specialia įranga atplaunamos grindys. Didesnės jose esančios įdaužos užtaisomos specialiu statybiniu mišiniu, tuomet grindys yra nugruntuojamos ir, galiausiai, ant jų yra pilamas grindis išlyginantis mišinys. Šiuo metu dažniausiai yra naudojami savaime išsilyginantys grindų mišiniai. Padengus nelygias grindis išlyginamuoju mišiniu yra palaukiama, kol šis sustings, sukietės ir tik tuomet pradedamas kitas grindų įrengimo etapas.

Šiame tekste pateikta informacija yra informacinio pobūdžio ir nebūtinai grindų išlyginimo darbai jūsų patalpose turi būti atliekami tokia pat chronologine seka. Jei jums reikalinga konsultacija grindų išlyginimo klausimais, su mumis galite susisiekti šioje svetainėje nurodytais kontaktais. Mūsų specialistai visuomet yra pasiruošę suteikti visą reikalingą informaciją.