Prekybinių baldų remontas

Baldai yra vienas iš dažniausiai kasdien naudojamų daiktų, kurių paskirtis yra tarnauti daugeliui tikslų: poilsiui, darbui, įvairiems daiktams laikyti, interjerui pagyvinti ir panašiai. Baldai yra skirti žmogui, jie yra pagaminti žmogaus ir kaip ir kiekvienas žmogaus pagamintas daiktas turi savybę susidėvėti, sulūžti ar sudužti. Jei jūsų erdvėje yra jums vertingų prekybinių baldų, bet jie susidėvėjo ar buvo apgadinti, juos galima suremontuoti.

Mes esame UAB „Synergy Supply“. Viena iš mūsų pagrindinių veiklos sričių yra komercinių objektų aprūpinimas baldų įranga. Gaminame įvairių tipų nestandartinius baldus. Baldų gamybai naudojame įvairias aukštos kokybės medžiagas: plieną, medį, plastiką, gobelenus, stiklą ir kt. Prieš naudodami jas kruopščiai patikriname, kad įsitikintume, jog medžiagos tarnaus maksimalų savo gyvavimo laiką. Bet kad ir iš kokių tvirtų bei kokybiškų medžiagų būtų pagamintas baldas, jo dalys laikui bėgant susidėvi ir norint jas toliau eksploatuoti, reikia restauruoti arba pakeisti naujomis.

Baldų remontas

Mes esame jauna kompanija, tačiau susibūrėme iš ilgametę baldų gamybos patirtį turininčių žmonių. Kadangi turime sukaupę patirtį gaminant baldus, teikiame ir jų remonto darbus.

Šiuo metu rinkoje yra begalė įvairių tipų baldų. Jų remontui būtina turėti baldų remonto darbus išmanančių specialistų bei įvairių medžiagų. Kadangi esame nestadartinių įvairių tipų baldų gamintojai, turime savo darbą išmanančius specialistus bei profesionalius įrankius, su kuriais galime atlikti daugumos tipų baldų remonto darbus. Akimirksniu galime nustatyti baldų gedimo priežastis, numatyti remonto kainą, paruošti medžiagas bei, galiausiai, atlikti baldo remonto darbus.

Klientai į mus dažnai kreipiasi ne tik dėl susidėvėjusių, estetinę išvaizdą praradusių ir savo funkcijų dėl susidėvėjimo nebegalinčių atlikti baldų, bet ir tuomet, kai baldai tam tikrose situacijose būna mechaniškai apgadinti – sulaužyti, subraižyti, sudaužyti ir pan.

Kokius baldų remonto darbus atliekame?

Gobeleno pakeitimas. Tai labai dažnai dėl nuolatinės trinties pasitaikantis baldo minkštosios dalies nusidėvėjimo atvejis. Pervelkame sofų, fotelių, suolelių, pufų, lovų audinius ir dirbtinę bei natūralią odą. Galime pasiūlyti platų audinių ir odų pasirinkimą.

Karkasų ir fasadų remontas. Remontuojame iš medžio ar medžio drožlių plokštės pagamintus sulūžusius baldų karkasus ir fasadus. Senas dalis išsimatuojame, reikalui esant pasiimame su savimi kaip pavyzdį, pagal jas pagaminame naujas bei jomis pakeičiame nebetinkamas dalis.

Furnitūros keitimas. Keičiame kietųjų ir minkštųjų baldų furnitūrą: rankenėlės, lankstus, įvairius baldų mechanizmus, pakabėles, kojas, atramas, vamzdžius, laikiklius, stumdomų durų sistemas ir kt.

Apšvietimo remontas. Remontuojame sugedusį baldų apšvietimą. Keičiame lemputes, šviestuvus, kabelius ir kt.

Minkštų baldų remontas. Keičiame diržus, spyruokles, porolonus, sentiponus, vatalinus. Minkštiesiems baldams pervelkame audinius, dirbtines ir natūralias odas.

Jei jums reikalinga konsultacija baldų remonto klausimais, su mumis galite susisiekti šioje svetainėje nurodytais kontaktais. Visuomet esame pasiruošę suteikti visą reikiamą informaciją.