Prekybinė įranga

Jūsų komercinėms patalpoms galime suprojektuoti, pagminti ir sumontuoti prekybinę įrangą. Nesvarbu, ar ketinate atidaryti nedidelę prekybinę salelę prekybos centre, ar didžiulį prekybos tinklą visoje šalyje, bet kokiu atveju jūsų projektui surasime tinkamiausią sprendimą. Savo klientams jau pagaminome ne vieną lentyną prekėms, kokybišką ir estetiškai patraukų prekystalį. Taip pat gaminame tokius baldus kaip įvairaus dydžio ir stiliaus stendai, vitrinos, podiumai, kabyklos, prekių stovai. Pasirūpinsime tokiomis konstrukcijomis kaip pirkėjų praėjimo sistemos, suprojektuosime ir sumontuosime netradicines atitvaras, uždangas ar kitus jūsų sėkmingam verslui reikalingus interjero elementus.

Kokybiška prekybinė įranga jūsų verslo sėkmei

Siekiant prekybos erdvėms sukurti funkcionalius ir patrauklius baldus tenka pasitelkti įvairiausias gamybos technologijas ir bendradarbiauti su daugybe specifinių sričių specialistų. „Synergy Supply“ prekybinė įranga gaminama iš medžio, metalo, nerūdijančio plieno, stiklo, plastiko, minkštąsias baldų dalis gaminame iš įvairių raštų, tekstūrų bei atspalvių audinių. Metalines baldų detales pagal poreikį galime nudažyti tiek milteliniu dažymo metodu, tiek tradiciniu šlapiuoju būdu.

Specializuojamės baldų ir patalpų apšvietimo srityje, todėl į baldus galime integruoti kokybišką ir efektyvų apšvietimą. Įgyvendinsime nestandartines prekių apšvietimo idėjas. Sukursime idealiai jūsų prekei tinkantį apšvietimą, nesvarbu, ar tai būtų maisto produktas, papuošalas ar drabužiai. Parduotuvėje apšvietimo pagalba svarbu ne tik sukurti pirkėjui patrauklią aplinką, bet ir patogią erdvę čia dirbantiems žmonėms. Kiekvienai situacijai pritaikysime specifinį apšvietimo metodą.

Prekybos įranga iš profesionalų rankų

Projektuodami ir gamindami baldus nuolatos palaikome kontaktą su užsakovu ir visuomet ieškome optimaliausių sprendimų. Savo klientams galime pasiūlyti pagal aukščiausius kokybės standartus pagamintus baldus gamintojo kainomis. Mūsų prekybos įranga gali būti užsakoma kaip vienetinis gaminys, taip pat galime pagaminti didelius vieno konkretaus dizaino baldų kiekius. Jei neturite idėjos ar įsivaizduojate tik abstrakčią baldo viziją, konkrečiu projektu pasirūpins mūsų specialistai. Kvalifikuoti dizaineriai sukurs galimus baldo modelius, technologai pritaikys racionalius gamybinius metodus, gamybos meistrai pagamins baldus.

Jei prieš užsakydami prekybinę įrangą norite pasikonsultuoti, nedvejodami susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.