Plytelių klijavimas prekybinėms patalpoms

Keramikinės plytelės yra viena iš daugybės interjero apdailos medžiagų. Tai sena, laiko patikrinta apdailos technologija savo populiarumu nenusileidžianti kitoms tradicinėms apdailos medžiagoms. Keramikinės plytelės yra skirtos tiek sienų, tiek grindų apdailai. Jas galima naudoti bet kokio tipo patalpoms įrengti. Keramikinės plytelės pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu, yra estetiškos ir lengvai prižiūrimos. Šiuo metu rinkoje yra daugybė įvairaus stiliaus ir dizaino keramikinių plytelių skirtų patenkinti net įnoringiausią skonį.

Mes kuriame interjerą

„Synergy Supply“ teikia interjero įrengimo paslaugas prekybinėms patalpoms, biurams, viešbučiams ar restoranams. Pasirūpiname patalpų apdaila, apšvietimo sistemos įdiegimu, aprūpiname prekybine įranga. Esame jauna kompanija, tačiau susibūrėme iš ilgametę patirtį turinčių specialistų. Mūsų komandą sudaro architektai, dizaineriai, konstruktoriai, technologai, tiekėjai, statybinių darbų specialistai ir baldų gamybos specialistai. Projektus įgyvendiname nuo idėjos iki pilno funkcionavimo.

Sienų ir lubų apdaila yra viena iš mūsų veiklos sričių. Atlikdami interjero įrengimo darbus naudojame įvarias apdailos medžiagas. Keramikinių plytelių klijavimas prekybinėms patalpoms yra dažnai pasitaikanti praktika. Jei savo būsimose prekybinėse patalpose numatote nuolatinį, intensyvų žmonių judėjimą, vertėtų pasvarstyti būtent apie keramikinių plytelių grindis.

Keramikinių plytelių privalumai

Tvirta danga. Keramikinės plytelės turi kietą, tvirtą paviršių, kuris neįgeria į save purvo ar nepritraukia prie savęs dulkių.

Ilgaamžiškumas. Būdamos tvirtos ir atsparios įvairiems išorės veiksniams plytelės ilgai tarnauja.

Didelis pasirinkimas. Šiuo metu keramikinių plytelių gamyba ir prekyba yra taip plačiai išvystyta, jog prekyboje yra daugybės dydžių, tipų ir įvairių stilių keramikinių plytelių.

Lengvai prižiūrimos. Plyteles paprasta prižiūrėti. Joms valyti tinka įvairios cheminės priemonės. Jas galima valyti tiek sausuoju, tiek šlapiuoju būdu. Taip pat jas galima plauti tiek rankomis, tiek grindų plovimo mašina.

Plytelių klijavimas kainos. Plytelių dangos įrengimo kvadratinis metras kainuoja panašiai kaip ir kitų dažniausiai naudojamų apdailos medžiagų.

Plytelių klijavimas

Keramikinės plytelės prie sienų ar grindų paviršiaus yra klijuojamos specialiai tam skirtais klijais. Yra įvairių rūšių klijų. Jie yra skirstomi pagal grindų ar sienų paviršiaus savybes bei kitus požymius. Prieš klijuojant plyteles yra būtina įsitikinti, jog paviršius yra tinkamai paruoštas. Jei paviršius nėra tvarus, yra nelygus, nešvarus ar turi kitų neigiamų savybių, jį reikia specialiai paruošti. Mūsų interjero įrengimo specialistai tik tinkamai paruošę grindų ar sienų paviršių pradės plytelių klijavimo darbą. Prie paviršiaus priklijavus plyteles klijams leidžiama sustingti ir sukietėti. Tuomet specialia medžiaga yra užtaisomi tarp plytelių susidarę tarpai. Kruopščiai pašalinus nuo plytelių klijavimo metu susidariusį purvą plyteles galima pradėti eksploatuoti.

Atkreipiame dėmesį, kad aukščiau pateikta informacija apie plytelių klijavimą yra pažintinio pobūdžio. Kiekvienu atveju plytelių klijavimas kaina ir darbų specifika yra individuali. Jei jums reikalinga konsultacija plytelių klijavimo klausimais, su mumis galite susisiekti šioje svetainėje nurodytais kontaktais. Mūsų specialistai visuomet yra pasiruošę suteikti visą reikalingą informaciją.