Parduotuvių apšvietimas

Šviesa yra nuostabus civilizuoto pasaulio pasiekimas. Ji suteikia komforto, jaukumo, padeda atkreipti dėmesį į tai, kas svarbu. Kokybiškas parduotuvių apšvietimas didele dalimi prisideda tiek prie geros pirkėjų nuotaikos, tiek prie parduotuvės darbuotojų darbingumo. Profesionalų kuriami parduotuvių ir prekybos centrų apšvietimo sprendimai pasitelkiami tam, kad būtų maksimaliai išnaudotas apšvietimo potencialas.

Parduotuvių apšvietimas visoms situacijoms

Galime atlikti visas apšvietimo projektavimo ir gamybos užduotis. Ne vienus metus specializuojamės apšvietimo kūrimo srityje ir susidurdami su įvairiomis situacijomis išmokome rasti optimaliausius ir patraukliausius sprendimus. Apšvietimo darbus atliekme nuo pradžios iki pabaigos: apšvietimą patalpose ir balduose projektuojame, šviestuvus ar kitus reikiamus elementus pagaminame ar modifikuojame, galiausiai, įdiegiame numatytus apšvietimo įrenginius jūsų parduotuvėje. Projektuojame apšvietimą tiek pavienėse parduotuvėse, tiek dideliuose prekybos tinkluose. Gaminame tiek akiai įprastus, tiek netradicinių formų šviestuvus iš įvairių medžiagų. Bendradarbiaujame su dizaino ir gamybos ekspertais visoje Europoje, todėl mūsų kuriamas apšvietimas tinka moderniose šiuolaikiškai veiklą organizuojančiose parduotuvėse ir atitinka reikliausių klientų poreikius.

Projektuojant parduotuvių apšvietimą verta turėti omenyje, jog parduotuvėje šviesos šaltiniai ne tik apšviečia patalpas tamsiuoju paros metu, bet tuo pačiu atlieka ir dekoratyvinę funkciją. Jaukus vitrinoje išdėstytų prekių apšvietimas, taikliai sukurtos į iškabas ir užrašus nukreiptos šviesos patrauks pro šalį einančio pirkėjo dėmesį. Planuodami apšvietimą jūsų erdvėje patarsime, kurį apšvietimo tipą (kryptinį ar nišinį) kurioje situacijoje naudoti, kiek šviestuvų ar LED juostelių maksimaliam apšvietimui reikės, rekomenduosime, kokį apšvietimo ryškumą ir atspalvį pasirinkti konkrečiai eksponuojamai prekei. Pagal jūsų poreikius suprojektuosime tiek fiksuotos pozicijos, tiek aplink savo ašį ar vertikaliai besisukiojančius šviestuvus.

Ilgaamžiškas ir efektyvus parduotuvės apšvietimas

Projektuodami ir gamindami šviestuvus pirmiausiai ieškome aplinkai draugiškų, ekonomiškų ir ilgaamžiškų technologinių sprendimų. Kurdami parduotuvės fasado ar terasų apšvietimą atsižvelgiame į tai, jog lauko sąlygomis gali būti reikalingas kitoks apšvietimo metodas, nestandartinis lemputės ryškumas, ypatingas gaminio sandarumas ir pan. Mūsų specialistai nuolat gilina savo žinias apšvietimo srityje ir glaudžiai bendradarbiauja tarpusavyje. Dėl tokio darnaus komandos darbo galime būti tikri, jog galutinis gaminys bus funkcionalus, estetiškai patrauklus ir jo nereikės atnaujinti vos po metų ar dviejų.

Esame pasiruošę išpildyti jūsų projekto idėją surasdami tinkamiausius apšvietimo sprendimus. Garantuojame aukščiausią gaminių kokybę, švarų ir tvarkingą darbą, darbų atlikimą sutartu laiku. Įgyvendiname tiek jūsų pačių pateiktas apšvietimo vizijas, tiek mūsų dizainerių ir technologų sukurtas apšvietimo sistemas. Vis dar turite klausimų? Susisiekite su mumis tinklapyje nurodytais kontaktais.

Nuo šiol prekiaukite šviesiau su „Synergy Supply“ parduotuvių apšvietimu!