Minkštų baldų gamyba

Esame komercinės paskirties objektų įrangos aprūpintojai. Komercinių minkštųjų baldų gamyba bei jų tiekimas yra viena iš mūsų prioritetinių sričių. Minkštuosius baldus gaminame pagal individualius užsakymus. Mūsų klientai yra restoranai, kavinės, viešbučiai, biurai, parduotuvės ir kitos viešosios erdvės. Veiklą vykdome ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Daugumai aptarnavimo sektoriuje dirbančių įmonių minkštieji baldai be jokios abejonės yra svarbi inventoriaus dalis. Jų paskirtis yra atliki keletą funkcijų iškart. Pirma, minkštieji baldai pasitarnauja kaip interjero išbaigtumo bei įspūdžio, nuotaikos sukūrimo elementas ir, antra, jie atlieka tiesioginę savo paskirtį – sudaro galimybę poilsiui. Ir viena, ir kita yra svarbu įmonėms savo veikloje siekiant užsibrėžto rezultato.

Racionalu manyti, kad žmogų supanti aplinka gali jį nuteikti pozityviai arba ne. Pasitelkus minkštųjų baldų spalvą, dizainą, medžiagas, iš kurių jie pagaminti, ir baldų teikiamą komfortą galima daryti įtaką žmogaus nuotaikai. Patogūs ir jaukūs baldai žmogų nuteikia pozityviai, klasikinio dizaino, prabangūs – iškilmingai, modernaus stiliaus baldai teikia pasitikėjimo savimi. Priklausomai nuo to, kokius baldus pastatysite savo erdvėje, priklausys jos atmosfera.

Minkštų baldų gamyba

Jei vis dar neturite idėjos, kokių baldų jūsų turimai erdvei reikia, mes galime padėti ją sukurti. Kitu atveju, jei jūs neabejotinai žinote, kokių baldų jūsų erdvei reikia, mes galime šią idėją įgyvendinti būsimus baldus suprojektuodami, pagamindami bei integruodami jūsų erdvėje.

Nuo kitų komercinių objektų įrangos aprūpintojų mes skiriamės tuo, kad galime jums pasiūlyti pilnai išvystytą minkštųjų baldų gamybos liniją. Pradedant nuo konstruktoriaus, kuris pritaiko subrandintą idėją jūsų erdvei ir parengia jos brėžinius būsimai gamybai, pereinant prie technologo ir tiekėjo, kurie suranda tinkamiausią gamybos technologiją bei pasirūpina būsimai gamybai reikalingomis priemonėmis, ir baigiant nuosavu fabriku, kuriame dirba sumanūs specialistai.

Įvairių minkštų baldų gamyba

Gaminame visų tipų komercinius minkštuosius baldus: sofas, fotelius, suolelius, pufus, lovas. Galime pasiūlyti tiek tradicinius iš tradicinių medžiagų pagamintus baldus, tiek išskirtinius baldus, kurie yra gaminami apjungiant įvairias medžiagas ir technologijas. Sujungdami tokias medžiagas kaip medis, plienas, aliuminis, stiklas, plastikas, audiniai ir kita galime pagaminti unikalius produktus.

Specializuojamės sudėtingų projektų įgyvendinime. Darbus atliekame tiek naujai pastatytose patalpose, tiek savo veiklą jau vykdančiose komercinėse erdvėse. Esame lankstūs, draugiški, darbštūs. Mūsų šūkis yra „working together“, kas lietuvių kalboje reiškia „dirbame kartu“, kaip komanda. Mūsų didžiausia vertybė – tai puiki atmosfera tarp darbuotojų ir bendradarbiaujant su klientais ar partneriais.

Jei jums reikalinga konsultacija minkštų baldų gamyba Kaune klausimais, su mumis galite susisiekti šioje svetainėje nurodytais kontaktais.