Metalo konstrukcijų gamyba

Nestandartiniai metalo baldai ir baldinės konstrukcijos pagyvina biurų, restoranų ar parduotuvių interjerą, leidžia įgyvendinti unikalias idėjas ir erdvėse integruoti papildomas funkcijas. Individualiai gaminamos metalo konstrukcijos – tai vienas iš efektyvių būdų sukurti funkcionalią ir estetišką erdvę. Metalas interjerui suteikia tvirtumo, užtikrintumo įspūdį, o taikliai suderintas ju jaukiais apmušalais ar kitais aksesuarais subtiliai atsveria interjero gyvumą bei žaismingumą. Ilgą laiką metalas buvo dažniau naudojamas tik eksterjero elementų gamyboje, tačiau tobulėjant metalo apdirbimo technologijoms ir keičiantis dizaino madoms jis sėkmingai persikėlė į viešųjų erdvių vidų ir čia išskleidė visas savo galimybes.

Metalo konstrukcijų gamyba: kokybiškai, profesionaliai, patraukliai

Prie kiekvieno gaminio iš metalo dirba ne vienas mūsų specialistas. Baldus ar konstrukcijas iki galutinės specifikacijos suprojektuoja mūsų konstruktorius, metalo elementus pjausto, virina gamybos meistrai ir suvirintojai. Jei raikalingas baldo ar konstrukcijos sumontavimas jūsų erdvėje, šią užduotį taip pat atliks mūsų darbuotojai, nes jie gali lengvai numatyti visus gaminio montavimo netikėtumus ir ypatybes ir atlikti šį darbą operatyviai, kruopščiai, tvarkingai. Metalo konstrukcijų gamyba – mūsų kolektyvui gerai pažįstama sritis, todėl šiandien galime pagaminti jums aukštos kokybės gaminius ir pritaikyti juos šiuolaikinėms dizaino tendencijoms.

Esminis metalo konstrukcijų privalumas – tai jų ilgaamžiškumas. Šia metalo konstrukcijų ypatybe džiaugiasi viešbučių, restoranų ir kitų nuolatinį klientų srautą turinčių viešųjų erdvių savininkai. Ilgaamžiški ir akį patraukiantys baldai puikiai tinka industrinio, urbanistinio, eklektinio ar bet kurio kito šiandien populiaraus interjero stiliaus kūrimui. Metalas pagal poreikį gali būti dažomas skirtingomis technologijomis bei jūsų pasirinkta spalva, todėl kūrybinės galimybės dar labiau praplečiamos.

Turime galimybę pagaminti metalo konstrukcijas ar baldus greta metalo pasitelkdami kokybišką medieną, stiklą ar kitas reikiamas medžiagas. Metalinio karkaso staleliai su mediniu stalviršiu, stiklo-metalo vitrinos, medžio-metalo lentynos ir kiti panašūs gaminiai išsiskirs jūsų erdvės interjere ir nepriekaištingai atliks jiems pavestą funkciją. Galite patys pateikti mums pageidaujamų baldų idėjas, o mes jas šimtu procentų išpildysime. Jei baldų vizijos neturite, pasikliaukite mūsų architektais ir dizaineriais. Bendradarbiaudami su jumis, įsiklausydami į jūsų norus jie sukurs unikalius gaminius, pritaikytus būtent jūsų erdvėms.

Metalo konstrukcijų gamyba Kaune

Mūsų įmonė specializuojasi interjero, baldų ir apšvietimo sprendimų viešosioms erdvėms srityse. Savo paslaugas teikiame parduotuvėms, biurams, viešbučiams, restoranams ir kitiems komerciniams objektams. UAB „Synergy Supply“ veiklą vysto visoje Lietuvoje ir Europoje. Nuolat plečiame savo partnerių ratą, ieškome optimaliausių gamybos bei tiekimo sprendimų, domimės savo srities inovacijomis.

Norite sužinoti preliminarią metalo konstrukcijų kainą? Prieš priimant sprendimą dėl reikiamų metalo konstrukcijų jums reikalinga specialisto konsultacija? Susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.