Nestandartinių baldų gamyba

Gaminame nestandartinius korpusinius bei minkštuosius baldus ofisams, parduotuvėms, restoranams, viešbučiams ir kitoms viešosioms erdvėms. Galime pasiūlyti aukštos kokybės baldus iš medienos, metalo, stiklo, įvairių audinių ir kitų medžiagų pagamintus pagal jūsų skonį bei poreikius. Reikiamus baldus suprojektuosime, pagaminsime ir kokybiškai sumontuosime jūsų numatytoje erdvėje.

Individualiai jums pagamintų baldų pranašumai

Individualios konstrukcijos baldai turi begales privalumų. Visų pirma, jie padeda išsiskirti. Antra, individualiai jums pagamintas baldas turės būtent tas funkcijas, kurios jums reikalingos. Spintelės ar spintos durys varstysis į tą pusę, į kurią to reikalauja erdvė, kėdės bus suprojektuotos taip, jog prireikus jos erdvėje užimtų kuo mažiau vietos ar net reikalui esant būtų galimybė jas sulankstyti. Vitrinos, darbo stalai ar kiti baldai turės tiek papildomų elementų, kiek jų reikia sklandžiam ir patogiam jūsų darbui.

Nestandartinių baldų gamyba – mūsų sritis

Nestandartinių baldų gamyba užsiimame jau ne vienus metus, todėl išmokome įsiklausyti į kliento poreikius ir atlikti darbą tiksliai iki mažiausių smulkmenų, kad rezultatu būtumėte patenkinti tiek jūs, tiek mes. Stalus, kėdes, spintas ir lentynas, prekystalius, vitrinas, pertvaras, fotelius, sofas ir kėdes – visus šiuos baldus galime suprojektuoti taip, jog jie įsilietų į erdvę kaip pilnaverčiai interjero elementai, o prireikus sukurtų išskirtinį įspūdį. Greta to visi mūsų gaminami baldai yra funkcionalūs, patvarūs, saugūs ir ergonomiški. Gamindami baldus mūsų specialistai laikosi aukštų gamybos standartų, ir visai nesvarbu, kuris baldo gamybos etapas tai būtų: tinkamos gamybinės technologijos parinkimas, brėžinio paruošimas ar baldo dažymas. Aukštus kokybės standartus taikome ir baldų gamyboje naudojamai medienai, audiniams ar baldų furnitūrai.

Neretai baldų gamybos ypatybes diriguoja nestandartinio išplanavimo erdvės ir baldininkams tai tampa rimtu iššūkiu. Ryžtingai imamės net pačių sudėtingiausių baldų projektų ir su savo darniai dirbančios komandos pagalba juos įgyvendiname. Jei planuojate įrengti išskirtinės išvaizdos mini barą, jei siekiate sukurti nenuobodžią biuro aplinką arba jums reikalingi netradiciniai restorano baldai, kreipkitės į mus ir kartu sukurkime tobulą naujos erdvės įvaizdį.

Nestandartinių baldų gamyba Kaune

Jei turite baldo idėją, aptarsime ją ir įgyvendinsime. Tuo atveju, jei aiškios baldo vizijos neturite, galime pasiūlyti savo dizainerių ir baldų konstruktorių paslaugas. Mūsų baldų dizaino specialistai sukurs modernius ir praktiškus baldus, kurie nustebins jus ir taps neatsiejama jūsų veiklos dalimi. Turite klausimų? Visuomet laukiame jūsų užklausų. Susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais. „Synergy Supply“ – nestandartinių baldų gamyba Kaune, visoje Lietuvoje ir tarptautinėje rinkoje.