Kiliminės dangos klojimas prekybinėms patalpoms

Kiliminė danga parduotuvėje – tai prabangumo ir jaukumo garantas. Kad ji būtų šimtu procentų lygi, kad uždengtų visą grindų plotą ir atrodytų patraukliai, geriausia, jei dangos klojimu pasirūpins profesionalai.

„Synergy Supply“ specialistai gali atlikti kiliminės dangos klojimo darbus jūsų parduotuvėje ir atliks tai įgyvendinami aukščiausius kokybės standartus. Kiliminės dangos klojimo darbo eigą sudaro šie etapai: 1) kiliminės dangos tipo ir atspalvių parinkimas derinant su klientu; 2) tikslus grindų išmatavimas; 3) grindų paruošimas (senos dangos pašalinimas, pagrindo lyginimas, pan.); 4) kiliminės dangos iškirpimas; 5) kiliminės dangos klojimas 6) grindjuosčių ar kitų užbaigiamųjų elementų montavimas.

Ne tik rūpinamės technine šios užduoties puse, taip pat didelį dėmesį skiriame dangų patrauklumui ir derėjimui bendrame parduotuvės interjere. Šiam tikslui turime savo darbą išmanačius ir naujausias interjero tendencijas sekančius dizainerius. Bendradarbiaudami su kilimų dangų gamintojais ir tiekėjais visoje Lietuvoje ir Europoje galime pasiūlyti jums unikalius grindų dangos sprendimus.

Kiliminės dangos klojimas parduotuvėse turi savas ypatybes

Mūsų klientai dažnai teiraujasi, kokią kiliminę dangą prekybinėse patalpose rinktis. Šiandien kiliminių dangų pasirinkimas išties nemažas, todėl turite galimybę išsirinkti tinkamiausią būtent jūsų parduotuvės grindims. Tačiau prieš priimant galutinį sprendimą verta žinoti keletą faktų.

Kiliminės dangos viršutinė dalis paprastai gaminama iš polipropileno, vilnos, poliamido, taip pat gali būti mišrios sudėties. Dangos pagrindo gamyboje dažniausiai naudojamas dirbtinis arba natūralus džiutas, putos, guma, bitumas ar kitos medžiagos. Renkantis kiliminę dangą prekybos centrui svarbu išsirinkti tinkamą viršutinės dangos dalies audinio gamybos technologiją. Itin ilgo ir tankaus plauko dangą labiau tinka kloti namuose ar erdvėse, kuriose nėra didelio žmonių srauto, parduotuvėje tokia danga netiks vien dėl to, jog ją bus sunku valyti. Prekybos centrams rekomenduojame dangas su trumpu išorinio audinio plauku.

Taip pat svarbiu kriterijumi tampa dangos atsparumas trinčiai. Komercinėse patalpose paprastai klojamos 31, 32 arba 33 atsparumo dėvėjimuisi klasės dangos. 33-os klasės dangos yra atsparesnės nei 31-os klasės dangos. Atsižvelgdami į jūsų parduotuvėje esančio klientų srauto mastą parinksime tinkamiausią atsparumo klasę. Svarbu paminėti, jog skirtingose patalpų zonose gali būti klojama skirtinga danga.

Profesionalų atliekamas kiliminės dangos klojimas

Tikriausiai nerasite pasaulyje grindų, kurios neturėtų defektų. Mūsų specialistai įrengdami parduotuvių grindų dangą šį darbą atlieka taip, jog grindų defektai, jei tik jų esama, nekeltų jokių nepatogumų. Kiliminė danga šiuo atveju tam puikiai tinka, nes ji užmaskuoja nedidelius nelygumus. Kruopščiai atliktas kiliminės dangos klojimas prekybinėms patalpoms suteikia tai, ko tikitės – švarą, jaukumą bei nepriekaištingą įvaizdį.

Vos tik iškloję kiliminę dangą mūsų specialistai apžiūrės ir ištestuos visas dangos ypatybes: ar ji nesiraukšlėja ja vaikščiojant, ar nekliudo varstytis durims ir baldų durelėms ir pan. Pastebėtus nesklandumus būtinai išspręsime ir tik iki galo atlikę darbą leisime šią naują dangą eksploatuoti.

Turite klausimų, susijusių su kiliminės dangos klojimu? Norėtumėte sužinoti preliminarias dangos ir dangos klojimo kainas? Susisiekite su mumis svetainėje nurodytais kontaktais.