Kavinių įranga

Profesionalus kavinės personalas, išskirtinis meniu ir kokybiški maisto produktai – tai be galo svarbūs kavinės sėkmės elementai. Tačiau nevertėtų pamiršti ir kokybiškų bei patrauklių kavinės baldų.

Pagaminsime visą baldinį baro ar kavinės inventorių: baro stalus ar staliukus, baro kėdes, taburetes, fotelius, lauko krėslus, prekystalius, spinteles, lentynas, indaujas, erdvių pertvaras bei įvairias restorano dekoracijas. Konkrečiam baldui pagaminti reikiamas medžiagas parinksime ir baldo projektą sukursime taip, jog jis derėtų prie kavinėje kuriamo įvaizdžio ir, jei reikia, taptų išskirtiniu erdvės akcentu. Baldų dydį, stilių, spalvą ar dekoro elementus galite nurodyti pagal savo pageidavimus, taip pat galime visą baldo projektą sukurti patys. Kadangi dažnai klientams projektuojame visą kavinės interjerą, pasiūlysime integralius ir išskirtinius baldų dizaino sprendimus.

Kavinių įranga, kurią gamina profesionalai

Baldus kavinėms gaminame Lietuvoje, tačiau bendradarbiaujame su įvairių sričių specialistais ir gamintojais visoje Europoje ir dar toliau. Mūsų kavinės įranga yra gaminama apjungiant tokias skirtingas medžiagas kaip medis, metalas, nerūdijantis plienas, stiklas, plastikas, natūrali, dirbtinė oda ar kiti baldų minkštųjų dalių apmušalai. Baldų gamyboje išnaudojame naujausių gamybos technologijų pasiekimus, mūsų technologai nuolat gilina savo žinias bei drąsiai siūlo klientams naujoves, praplečiančias tiek baldų funkcionalumo, tiek estetikos galimybes. Dažniausiai sukuriame keletą galimų baldų modelių, o prireikus pasiūlome patiems apžiūrėti dažų spalvų, audinių ar medžiagų katalogus ir išsirinkti pačius geriausius derinius. Jei turite aiškią norimo kavinės inventoriaus viziją, stengsimės ją įgyvendinti šimtu procentų ir nepagailimėsime racionalių patarimų.

Kokybiška ir praktiška kavinės įranga

Kavinių įranga, ypač jei kalbėsime apie stalus, kėdes ir krėslus, turi ne tik džiuginti kavinėje besilankančiojo akį, bet ir būti patogi. Jei pastebite, kad klientas kavinėje neužsibūna, galbūt nereikėtų ieškoti spragų kavinės siūlomo maisto ypatybėse ar kitoje baro veiklos srityje. Gali būti, jog paprasčiausiai įsigijote kavinės baldus, kurie yra originalūs, tinka prie interjero, tačiau yra visai nepatogūs. Juk kavinėje kiekvienas klientas noriai praleistų keletą valandų, jei tik jaustųsi patogiai ir atsipalaiduotų. Mūsų gaminami baldai yra patvarūs, išvaizdūs ir patogūs. Gamindami lauko erdvėms skirtus kavinės baldus įvertiname faktą, jog šie baldai patirs ne tik didelius klientų srautus, bet ir aplinkos poveikį, todėl parenkame ilgaamžes, gamtos veiksniams atsparias gamybines medžiagas.

Darnios komandos rezultatai

Baldų projektavimo, gamybos, surinkimo ir montavimo darbus atliekame sklandžiai ir kokybiškai, nes mums pavyko suburti darnų kolektyvą. Dauguma „Synergy Supply“ darbuotojų į mūsų įmonę jau atsinešė ne vienų metų patirtį, o teigiama darbo atmosfera leidžia toliau tobulinti įgūdžius. Tinkamai nukreipę kiekvieno specialisto gebėjimus, duodami kūrybinę laisvę ir atsižveldami į darbuotojų poreikius lengvai pasiekėme efektyvaus ir malonaus darbo modelį. Tai iš karto atsispindi ir mūsų veiklos rezultatuose. Sklandus bendravimas su klientu, lankstumas, terminų įgyvendinimas, patrauklios kainos – tai mūsų verslo prioritetai, kurie atveria duris į sėkmę.

Jei turite klausimų dėl kavinės įrangos gamybos, visuomet laukiame jūsų užklausų. Su mumis susisiekti galite svetainėje nurodytais kontaktais.