Apšvietimo sprendimai

Komercinių patalpų apšvietimas yra vienas iš svarbiausių išbaigtos erdvės sudėtinių elementų. Erdvėse sukurti įvairūs apšvietimo sprendimai atlieka ne tik praktinę savo paskirtį, bet ir sukuria pridedamąją vertę interjerui bei sąlygoja erdvės atmosferą. Mūsų veikla apima apšvietimo sumontavimą ir įrengimą prekybinėje įrangoje bei įvairios paskirties komercinėse patalpose.

Apšvietimo sprendimai

Jei dar nesate galutinai sugalvoję apšvietimo idėjos, galime padėti ją sukurti. Kitu atveju, galime jūsų turimą apšvietimo idėją suprojektuoti esamai erdvei, reikiamus elementus pagaminti ir integruoti. Apšvietimo sprendimus siūlome įvairioms komercinėms patalpoms apšviesti:

Biuro apšvietimas. Tinkamai suprojektuotas apšvietimas biure užtikrina darbuotojų komfortą tiek jiems dirbant, tiek poilsiaujant. Biure įrengus optimalią apšvietimo sistemą yra sukuriama darbinga atmosfera, darbuotojai tokioje atmosferoje pasiekia geresnių rezultatų.

Prekybinės erdvės apšvietimas. Kompleksiškas prekybinės erdvės apšvietimas apima tiek erdvės apšvietimo įgyvendinimą, tiek prekybinėje erdvėje esančių ekspozicinių prekių apšvietimą. Tinkamai parinktas apšvietimas prekybinėje erdvėje bei prekybinėje įrangoje padeda išrykinti parduodamos prekės privalumus ir padaro ją patrauklesnę.

Pramoginių ir poilsio erdvių apšvietimas. Viešbutyje ar restorane sukurtas centrinis ir zoninis apšvietimas atlieka keletą funkcijų iškart. Pirma, jis suteikia komforto jausmą klientams ir, antra, tinkamai įrengtas apšvietimas sukuria erdvės išskirtinumą. Viešbutyje ar restorane tinkamai apšviesti staliukai, baras, poilsio zonos, laiptai, baseinas sukuria unikalią, stilingą, jaukią aplinką, kurios lankytojai jaučiasi išskirtinai gerai bei šioje aplinkoje trokšta pasilikti kuo ilgesnį laiko tarpą.

Jūsų erdvei tinkamiausi apšvietimo sprendimai

Galime jums pasiūlyti tinkamiausią apšvietimo sprendimą. Gaminame įvairių formų, ilgių ir techninių savybių šviestuvus. Pavyzdžiui, segmentinius, vientisus, įmontuojamus, paviršinius ar pakabinamus. Gaminame įvairaus diametro taisyklingų ir netaisyklingų formų šviestuvus skirtus biurams, viešbučiams ar prekybinėms erdvėms apšviesti. Galimos šios formos: daugiakampiai, linijiniai, apvalūs, erdviniai ir nestandartinių formų šviestuvai. Gaminame zoniniam apšvietimui skirtus šviestuvus, kuriuos galima sumontuoti lubų nišose, ant laiptų briaunų ar tarp keramikinių plytelių. Šviestuvų ar apšvietimo sistemų gamybai naudojame įvairias medžiagas ir technologijas: aliuminio juostas, plieną, stiklą, plastiką, medį, LED lemputes ar juostas, kaitrines ar ksenones lemputes, elektros maitinimo šaltinius. Didelio lempučių asortimento dėka galime sukurti įvairaus ryškumo ir spalvų apšvietimą. Šviestuvų ar apšvietimo sistemos gamyboje naudojamas medžiagas apdirbame, dažome pagal RAL spalvų paletę. Pagal poreikį galime sukurti nuotoliniu būdu valdomą apšvietimą.

Jei jums reikalinga konsultacija apšvietimo spsrendimo klausimais, su mumis galite susisiekti šioje svetainėje nurodytais kontaktais.