Apšvietimo projektavimas

Biuro, restorano, parduotuvės ar kitos viešosios erdvės apšvietimas – tai iš pirmo žvilgsnio lyg ir nepastebimas interjero sprendimas, kuris vis dėlto turi didelę reikšmę tiek erdvėje išdėstytų baldų bei daiktų patrauklumui, tiek patalpose esančių žmonių komfortui. Pastarasis kriterijus ypač svarbus biuruose, kur prie dirbtinės šviesos nuolat dirbama. Tinkamai patalpose suprojektuotas apšvietimas gali kardinaliai pakeisti erdvės įvaizdį bei darbo patalpose kokybę. Jei įrenginėjate ar remontuojate savo įmonės patalpas, galime pasiūlyti savo paslaugas. Užsiimame šviestuvų ir apšvietimo projektavimu resoranams, parduotuvėms, vaistinėms, oro uostams, degalinėms ar kitoms komercinėms bei viešosioms erdvėms. Įgyvendiname tiek nedidelius apšvietimo projektavimo užsakymus, tiek didelių prekybos ar paslaugų komleksų apšvietimo projektus.

Apšvietimas – svarbus erdvių projektavimo elementas

Projektuojame tiek patalpų apšvietimą, tiek apšvietimą balduose.

  • Patalpų apšvietimo projektavimas. Šviesa restorane sukuria jaukumą, darbo vietoje padeda matyti detales, atskleidžia ir paryškina interjere esančių paviršių, daiktų spalvas ir net dalyvauja kambarinių augalų fotosintezės procese. Apšvietimą patalpose suprojektuosime taip, jog šviesos šaltiniai atliktų jiems pavestas funkcijas ir erdvės atrodytų patraukliai.
  • Baldų apšvietimo projektavimas. Net ir nepriekaištingai dizainerių suprojektuotas ir meistrų pagamintas baldas nepatenkins jūsų poreikių, jei apšvietimas balde bus suprojektuotas netinkamai. Turėdami reikiamas žinias ir ne vienų metų darbo patirtį apšvietimą balduose įmontuosime taip, jog baldas atliks savo paskirtį bei padės sukurti išskirtinį patalpų įvaizdį.

Užsakydami apšvietimo projektavimą klientai paprastai kelia šiuos pagrindinius reikalavimus:

  • ekonomiškas energijos naudojimas;
  • draugiškumas aplinkai;
  • lempučių ilgaamžiškumas;
  • maksimali šviesos kokybė.

Šiandien dėl sparčios apšvietimo technologijų pažangos galime lengvai įgyvendinti visus šiuos lūkesčius ir juos pranokti. Viešosiose erdvėse jau kuris laikas nebeintegruojamos daug energijos naudojančios ir dalį energijos šilumos pavidalu išspinduliuojančios lemputės. Modernus ir ilgaamžis LED apšvietimas ar kitos modernios apšvietimo technologijos lengvai išsprendžia šias problemas ir sukuria reikiamo ryškumo ir pageidaujamo šviesos atspalvio apšvietimą.

Apšvietimo projektavimas atsižvelgiant į situaciją ir poreikius

Kiekviena erdvė ir kiekviena atskira situacija gali reikalauti skirtingo apšvietimo. Pavyzdžiui, kryptinis apšvietimas reikalingas prekei apšviesti. Jis išryškins daikto charakterį ir leis gerai matyti net smulkiausias prekės detales. Tuo tarpu recesinis (nišinis) apšviešimas naudojamas apšviesti visą patalpų erdvę projektuojant jį lubose. Šis apšvietimas gali būti naudojamas tiek kaip pagrindinis, tiek kaip papildomas šviesos šaltinis. Išradingas interjero dizaineris net prekėms skirtą kryptinį apšvietimą gali panaudoti patalpų apšvietimui ir tai yra sveikintina profesionalumo ir originalumo išraiška. Jūsų erdvėms parinksime tinkamiausią apšvietimą, kuris bus lyg tobulas erdvės užbaigimo potėpis, pasiūlysime įdomius netradicinius apšvietimo sprendimus.

Ne tik projektuojame ir montuojame apšvietimą, taip pat gaminame baldus ir įvairias konstrukcijas, rūpinamės interjero sukūrimu nuo A iki Ž arba jo atnaujinimu. Kadangi specializuojamės plataus spektro interjero paslaugų tiekime, galime iš anksto numatyti daugelį prokektavimo iššūkių ir sėkmingai juos įveikę sukurti darnų, vientisą interjero stilių.

Turite su apšvietimo projektavimu susijusių klausimų? Kreipkitės į mus svetainėje nurodytais kontaktais. „Synergy Supply“ darbuotojai suteiks jums visapusišką pagalbą.