Apšvietimo montavimas

Apšvietimo sistema yra sudedamoji interjero ar eksterjero dalis. Pagrindinė apšvietimo funkcija yra apšviesti aplinką. Kita jo funkcija yra sukurti unikalią aplinką kai kurias erdvėje esančias zonas išryškinant, kai kurias paliekant prietemoje.

Mes, UAB „Synergy Supply“, esame jauna kompanija, tačiau susibūrėme iš didelių kompanijų atsinešdami iš jų ilgametę patirtį su tikslu ją panaudoti kuriant geriausius produktus. Viena iš mūsų pagirindinių veiklos sričių yra interjero ir eksterjero apšvietimo sistemų projektavimas, gamyba ir montavimas. Apšvietimo sistemų montavimo paslaugas teikiame prekybos erdvėms, biurams, viešbučiams, restoranams, gamybinėms patalpoms, degalinėms ir kitiems komerciniams objektams.

Apšvietimo išdėstymas

Erdvės apšvietimą galima suskirstyti į dvi rūšis. Viena jų, tai centrinis apšvietimas, skirtas bendram erdvės apšvietimui, kita, tai zoninis apšvietimas, skirtas iš anksto numatytoms erdvėje esančioms zonoms apšviesti. Centrinis erdvės apšvietimas paprastai yra įrengiamas taip, kad lubose esantis šviesos šaltinis apšviestų didesnę patalpos dalį. Zoninis erdvės apšvietimas, atvirkščiai, yra įrengiamas taip, kad būtų apšviesta erdvėje esanti konkreti zona.

Prieš pradedant patalpų įrengimo ar remonto darbus viena iš užduočių yra suplanuoti būsimą patalpos apšvietimą nusprendžiant kokiose vietose bus šviesos šaltiniai. Jei idėją, kaip bus apšviesta jūsų erdvė, jau turite, galime ją įgyvendinti. Jei dar nesate suplanavę savo erdvės apšvietimo, galime jums padėti tai padaryti. Savo komandoje turime gabių konstruktorių, kurie atsižvelgdami į jūsų poreikius sukurs jums priimtiniausią erdvės apšvietimo projektą.

LED panelių montavimas

LED apšvietimas sąlyginai yra nauja technologija. Pažodžiui išvertus iš anglų kalbos LED trumpinys reiškia šviesą išskiriantys diodai. LED diodai, palyginus juos su kaitrinėmis lemputėmis, sunaudoja kur kas mažiau energijos ir šviečia kur kas ryškesniu šviesos srautu. Kitas LED technologijos privalumas – jos ilgaamžiškumas. LED diodų tarnavimo laikas gali būti ilgesnis kaip 50 tūkst. valandų, kai tuo tarpu kaitrinės lemputės tarnauja tik šiek tiek ilgiau nei tūkstantį valandų. LED apšvietimas yra šiuolaikiškas, modernus, ilgaamžis ir energiją taupantis apšvietimo būdas.

Pastaruoju metu aplinkos apšvietimui sukurti dažnai yra naudojamos LED panelės. Pagrindinis jų privalumas – tai praktiškumas. Jos užima nedaug vietos, pasižymi minimalistiniu, estetišku dizainu ir jas galima sumontuoti tiek įleidžiant į lubas, tiek paliekant išorėje. Kiekvienam pagal poreikį galime pasiūlyti įvairios galios, šviesos srauto stiprumo, šviesos spalvos ir įvairaus dizaino LED panelių. LED panelės, skirtingai nuo kitų apšvietimo būdų, pasižymi efeketyviu galios sunaudojimo ir skleidžiamo šviesos srauto santykiu. LED panelės tai taupus, efektyvus ir ilgaamžis apšvietimo sprendimas.

LED panelių montavimas daugeliu atvejų yra tinkamiausias sprendimas įrengiant apšvietimą komercinėse patalpose. Jas galima sumontuoti tiek naujai įrengiamose erdvėse įleidžiant į gipso ar įtempiamas lubas, tiek jau įrengtose patalpose atsiradus papildomam šviesos šaltinio poreikiui montuojant paneles išorėje.
LED apšvietimo montavimas yra neatsiejama mūsų darbo dalis atliekant interjero įrengimo darbus. Jei jums reikalinga konsultacija apšvietimo montavimo klausimais, su mumis galite susisiekti šioje svetainėje nurodytais kontaktais.